doradcyerp.pl

Wynajęcie samochodu - ViaRent Łódź

Pomyśl tylko jak bardzo wygodne jest to rozwiązanie. Nie musisz z ciężkim bagażem tłuc się tramwajami lub autobusami. Wrzucasz rzeczy do bagażnika i ruszasz w drogę do miejsca docelowego, np. do hotelu. Możesz oczywiście zdecydować poruszać się taksówkę, ale będzie Cię to drogo kosztowało. Zresztą nie masz pewności, że trafisz na uczciwego taksówkarza, który dowiezie Cię do celu najkrótszą drogą. Możesz wejść do taksówki kogoś, kto celowo wybierze dłuższą trasę, aby nabić dodatkowe kilometry na liczniku. ViaRent to wypożyczalnia aut, która podstawia swoje samochody wynajmowane klientom tuż pod lotniskiem w Łodzi, Warszawie i Modlinie.

Jak zamówić auto pod lotnisko? Wystarczy, że wejdziesz na stronę firmy ViaRent, a tam wybierzesz model samochodu, który najbardziej przypadnie Ci do gustu oraz oczywiście określisz datę wypożyczenia i zdania auta. Modeli samochodów jakie masz do wyboru jest sporo. Możesz zdecydować się na taki z automatyczną skrzynią biegów bądź manualną. Oto dostępne modele: Ford Ka 3d, Opel Corsa, Skoda Fabia, Ford Focus, Volkswagen Golf, Toyota Auris, Seat Leon, Ford Focus Sedan, Nissan Qashqai Acent, Toyota Auris Hybrid, Volkswagen Golf GTI DSG, BMW 730d. Samochody te są nowe, dlatego nie musisz się obawiać o ich stan techniczny – jest idealny.

Na stronie wypożyczalni samochodów ViaRent znajdziesz cennik, który szczegółowo określa koszt wynajmu danego modelu. ViaRent serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą.


ViaRent
Wedmanowej 6A
93-228 Łódź
tel. +48 697 17 17 1

Zobacz także:

Dobra muzyka podstawą udanej imprezy

Dobra muzyka podstawą udanej imprezy

Profesjonalne usługi księgowe w lubelskim

Profesjonalne usługi księgowe w lubelskim

Studio foto do sesji zdjęciowych i nagrać wideo

Studio foto do sesji zdjęciowych i nagrać wideo

Kody rabatowe

Kody rabatowe

Profesjonalne i wyjątkowe bukiety

Profesjonalne i wyjątkowe bukiety