doradcyerp.pl

Cena usług dietetyka w Warszawie

Obecnie wiele osób zmaga się z problemem nadwagi oraz poważnymi schorzeniami, które pojawiają się jako konsekwencja nadmiaru kilogramów. Często przed skorzystaniem z usług specjalisty powstrzymuje ich przeświadczenie, że cena dietetyka w Warszawie jest na tyle wysoka, iż nie będzie ich na nią stać. W odniesieniu do wielu specjalistów działających w stolicy takie przekonanie mija się z prawdą. Małgorzata Waleriańczyk – Łyżniak przyjmująca pacjentów w gabinecie Przyjemność Jedzenia ma ustalony cennik usług na takim poziomie, że dietetyczną konsultację może u niej odbyć właściwie każdy. Nie trzeba dużych nakładów finansowych, aby zmienić swój sposób odżywiania, dodać sobie atrakcyjności i sił witalnych.Dogodna cena porad dietetyka w WarszawieW ramach usług oferowanych przez ten renomowany warszawski gabinet klienci indywidualni mogą skorzystać z :
  • 60 – minutowej pełnej wizyty, to jest połączonej z wywiadem żywieniowym;

  • 30 – minutowej wizyty kontrolnej, monitorującej ich postępy w związku z zaleconą dietą.Mogą zdecydować się również na:
  • ułożenie diety miesięcznej (w cenę wliczono godzinną wizytę z wywiadem i 2 wizyty kontrolne);

  • diety tygodniowej (1 wizyta kontrolna);

  • diety dwutygodniowej (1 wizyta kontrolna);

  • wykupienie 3 – dniowej diety sezonowej.Warto zapisać się na wizytę w gabinecie Małgorzaty Waleriańczyk – Łyżniak, gdyż cieszy się ona dobrą opinią wśród pacjentów. Nie bez znaczenia jest fakt, że cena dietetyka w Warszawie nie należy do wygórowanych. Nie jest to zatem luksus przeznaczony jedynie dla osób dobrze sytuowanych.Przyjemność Jedzenia
Fraszki 29
02-406 Warszawa
tel. 505 675 027

Zobacz także:

Venaseal Poznań

Venaseal Poznań

USG jamy brzusznej w Warszawie na Bielanach

USG jamy brzusznej w Warszawie na Bielanach

Terapia małżeńska w Poznaniu

Terapia małżeńska w Poznaniu

Zasada działania materaca przeciwodleżynowego

Zasada działania materaca przeciwodleżynowego

Miej oczy otwarte, być może Twoje dziecko ma problem z używkami

Miej oczy otwarte, być może Twoje dziecko ma problem z używkami